קטלוג רכבים חדשים 2020 

רוב האנשים בארץ העובדים כשכירים בחברות מבוססות, הנהנים מקבלת הוצאות רכב,  נוהגים בכל בוקר ברכבם לעבודה. כבישי הארץ עמוסים לעייפה במאות אלפי ועד מילוני הרכבים הדוהרים בבקרים בכבישים. 

בדרך כלל ניתן לראות אנשים רבים נוסעים ברכב מיד שנייה מאחר ואין באפשרותם הכלכלית לקנות רכב חדש אותו מחליפים בדרך כלל כל שלוש עד ארבע שנים.  אין להשוות כלל את הבעלות על רכב יד שנייה המצריך טיפולים מרובים, שלעיתים קרובות נתקע או מצריך ביקור קבוע במוסך , לעומת הנהיגה האיכותית והנעימה ברכב חדש ומאובזר, בעל כסאות נוחים וטכנולוגיות חדשניות המקלות על הנהיגה והופכות אותה לבילוי של ממש. 

איך קונים היום רכב ?

חשוב וכדאי לדעת כי היום ניתן לקנות רכב חדש במימון של מאה אחוזים,וכדאי להכיר את מגוון העסקאות המוצעות היום בסוכנויות הרכבים, אצל היבואנים וגם בקרב חברות הליסינג הרבות הפועלות בשוק. 

מהי קניית רכב בליסינג פרטי ?

עקב השינויים הרבים שחלו בשנים האחרונות במגמות שוק הרכב הפרטי, מציע היום שוק הליסינג מגוון סוגי פתרונות מצוינים עבור כל אחד ואחת המעוניינים ברכב חדש ואין להם הכסף המלא הדרוש לרכישת הרכב.

ניתן לקבל היום הצעות ותוכניות רבות עבור קניית רכב במימון מלא. עבור חכירת רכב או השכרת רכב. בעסק ליסינג פרטי ניתן לרכוש רכב במחיר המלא שלו אבל באופן כזה שתקבלו רכב במימון מלא הכולל הלוואה עבורו וגם אפשרות לחלוקת תשלומים של עד מאה תשלומים. ישנן גם עסקאות ליסינג עם טרייד אין, ליסינג תפעול, ליסינג מימוני וליסינג פרטי, כדאי להכיר את מגוון האפשרויות ולבחור במתאימה לכם ביותר.

רכבים חדשים 2020 

היום תוכלו לקנות וליהנות ממבחר עצום מרהיב ויוקרתי של רכבים חדשים 2020 ובין היתר ניתן לציין את הרכבים הבאים :

יונדאי טוסון חדשה ישר מהנילון במחיר של החל מ1780 שקלים לחודש. 

ניסן קשקאי דיזל חשדה במחיר של החל מ1785 שקלים חדשים לחודש. מאה אחוזי מימון ובלי מקדמה. בנוסף ניתן לרכוש שורולט ספארק, סיאט לאון, רנו גראנד קופל דיזל 2019] קיה נירו. וגם יונדאי 10 אוטומטית ,טויוטה קורולה החדשה ועוד .

קיימים המוני דגמים חדשים לבחירה ולרכישה שהם חלום שמתגשם עם אפשרות של חלוקת תשלומים למאה תשלומים כך שההנאה מהרכב תהיה מושלמת ללא העול של תשלום אחד גבוה . היתרון הוא ברור, רכב חדש הוא רכב בטוח יותר על הכביש, הוא רכב המצויד במיטב המערכות והטכנולוגיה החדשנית ביותר שתעניק לכם נהיגה בטוחה ואיכותית והנאה בכביש.

חזרה לדף הבית

קטלוג רכבים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

WhatsApp chat
דילוג לתוכן