ליסינג פרטי ללא מקדמה

G-MOTORS

ליסינג פרטי 

מדינת ישראל היא מדינה בה התחבורה העיקרית היא ברכבים פרטיים, מאות אלפי מכוניות נוסעות בכל יום ובכל שעה בכבישי הארץ ופיתוח התשתיות והוספת מסלולי כבישים רחבים ואוטוסטראדות מאפשרים היום להגיע במהירות מצד אחד לצידה השני של מדינתנו הקטנטות בקלות וביעילות לכל בעל רכב.

ישראלים רבים נוהגים לקנות רכב חדש פעם בכמה שנים וכדאי להכיר את האופציות הנוספות הקיימות היום בעבור כל מי שמתעניין ברכב. כיום ניתן לרכוש רכב חדש מהניילון בליסינג פרטי וכדאי להכיר את היתרונת וההבדלים בין ליסינג פרטי לליסינג תפעולי.

מהו ליסינג פרטי ומהו ליסינג תפעולי ? 

כאשר אתם רוכשים רכב בליסינג אתם רוכשים את הרכב שלכם מחברגה העוסקת בניהול ציי רכבים לדוגמא, מכירת מכוניות חדשות ומשומשות ועוד. לאורך השנים ניתן לראות יתרון ברור בעסקאות הליסינג הווה אומר, רכב מהעבודה, על פני רכישה פרטית של רכב משפחתי. בשנים האחרונות אין מדובר עוד על עובדי חברות אליהם נוספו רוכשים פרטיים שהשכילו להבין את היתרון הברור ובוחרים נבונה במסלול ליסינג כזה או אחר. בדרך כלל שתי האפשרויות הפופולאריות והעיקריות בנושא זה הן הליסינג התפעולי והליסינג הפרטי.

ליסינג פרטי  בראש שקט

ליסינג פרטי או מימוני משמעותו היא רכב ליסינג, שכאמור נרכש מחברת ליסינג באמצעות עסקה בה הרוכש משלם מקדמה ומחלק את שאר התשלומים הנותרים לאורך תקופת זמן אשר נקבעה מראש , עם השלמת יתרת החוב בסיומה. 

במצב זה כאשר הרכב נרכש בליסינג פרטי, הוא עובר לבעלותו של הרוכש, והוא זה שאחראי על כל העלויות השוטפות הכרוכות בטיפול ברכב כולל תיקונים, טיפולי מוסך וכדומה. שלא כמו תהליך של השכרת רכב.

ניתן לקבל מגוון הצעות מימון ליסינג מחברות שונות, ובין היתר גם הוזלה או ייקור מרכיבי העסקה השונים, לדוגמא מקדמה, תשלום חודשי וגם יתרה , הכל בהתאם להעדפתו ויכולתו של הרוכש ובהתאם לרכב שבחר.

בסוף תקופת העסקה עומדות בפני הרוכש שתי אפשרויות, האחת היא לשלם את יתרת התשלומים ולרכוש את הרכב במלואו והשנייה היא ביצוע עסקת טרייד אין עם חברת הליסינג. במסגרת עסקה זו, המכונית נשארת בידי החברה והלקוח זכאי לשדרוג למכונית חדשה תוך התאמת התשלומים בהתאם לרכב המשודרג.

ליסינג תפעולי 

משמעותו מימון 100 אחוז לרכב, בעוד,הלקוח חוכר את הרכב בעבור תשלום חודשי קבוע לתקופה שנקבעה מראש. זוהי העדפתם של עובדי חברות בדרך כלל המקבלים רכב צמוד מהחברה. הרכב רשום על חברת הליסינג, האחראית לתחזוקתו השוטפת כגון טיפולים, תיקונים, טסט, ביטוח ועוד.

ראו עוד: קניית רכב במימון מלא.

חזרה לדף הבית

יונדאי טוסון מאחורה- ליסינג פרטי

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הטופס וקבלו שיחת ייעוץ חינם עם נציגי השירות שלנו

מאזדה C5- ליסינג פרטי
סגירת תפריט
×

עגלת קניות

WhatsApp chat
דילוג לתוכן